shadow
HYDROSEEDİNG

HYDROSEEDİNG


ENERJİ

RES SANTRALLERİ

Yenilenebilir enerji kaynakları ürettiği elektriğe karşılık emisyon değeri üretmemesi ile dünya için vazgeçilmez bir sektördür. Hergeçen gün artan enerji açığı karşısında, sayıları hızla artan ve artması için birçok devlet tarafından büyük destek ve teşvikler verilen bu santrallerin sayısı hergeçen gün artmaktadır ve artmalıdır.

KRD TOHUMLAMA, Enerji santrallerinin yapım aşamasında çevresine verdiği tahribatı hızlı bir şekilde onararak, doğayla barışık santraller kurulmasını sağlar. İnşaa aşamasında oluşacak yol sirkülasyonu çevresi, moloz ve döküm sahası, üretim santralleri çevresi, boru hatları kenarları, güneş panelleri çevresi, iletim hatları çevresi gibi, toprağın olduğu her yerde kalıcı ekim çalışmaları ile sürdürülebilir çözümler sunmaktayız.

Genel olarak amaçlar;

  • İnşaat Aşamasında Oluşan Tahribatı Hızlı Bir Şekilde Onarmak
  • Erozyon Kontrol Ve Çevre Gelişimini Sağlamak
  • Toplumsal Uzlaşı Sağlamak
  • Ekolojik Sistemi Desteklemek Ve Geliştirmek
  • Tüm Yasal Gereksinimleri Karşılamak Ve Aşmak
  • Çevresel Kredi Politikaları Gereksinimlerini Karşılamak

Hidrolik yöntemlerle püskürtme çim olarak adlandırılan Hydroseeding Teknolojisi ile  uygulanan tohum ve malç ürünleri geçen 10 yılda hızlı bir gelişim ve ilerleme kaydetmiştir ve günümüzde geleneksel yöntemlerle tohumlama ve malç uygulamalarına daha iyi düzeyde tohum ekim ve toprak koruma performansı sağlamaktadır. Hidrolik olarak uygulanan ürünlerin ana faydaları dik, uzun yamaçları olan geniş şantiyelerde veya diğer alanlarda fark edilmektedir. Geniş şantiyeler için yakınlardaki bir su kaynağı – veya su tankı - harç karıştırmak için gereklidir. Tipik hidrolik toprak kaplama uygulamaları, tohum, gübre, yapıştırıcı ve malç karışımı bir harç içerir.

rüzgar-santrali-32093.jpg shadow


shadow
grup-plant-park-logo

Grupplantpark Şirketler Grubu kaliteyi, sürekliliği olan ve geliştirilerek büyütülecek bir süreç olarak gören; müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alarak, ahlaki değerleri ön planda tutan bir çözüm ortağınızdır.


i: 6
GrupId:
SecId:
-3: hydroseeding-puskurtme-cim
-2: enerji
-1: res-santralleri
SecSubId:
HarfAdiSec:
GrupSubId:
Session("SecSubIdAlt"):