shadow
HYDROSEEDİNG

HYDROSEEDİNG


GOLF

GÖL VE SU KENARLARI

Güçlendirilmiş çim ile en tabii çevreye duyarlı alanları koruyun.

Su özellikleri genellikle bir golf sahasında en kritik alanlarındır. Dik yamaçlar, yüksek deşarjlı su yolları ve göl kenarlarına estetik ve zarif çözümler sunuyoruz. Beton yada taş duvarlar etkili bir çözüm olabilir ancak estetik ve doğal görüntüyü bozmaktadırlar. En güzel olanı çimdir. Ancak yamaçlarda ağır su baskılarına yüksek direnç göstermelidirler. Bunun için geliştirilmiş, yüksek dirençli bitki örtüsü sağlayan Green Armor sistem ve Enkamat sistem endüstrinin performans lideri Flexterra HP-FGM ile muhteşem bir kombinasyon sağlar. Güçlendirilmiş bitki örtüsü oluşturur. 

Doğal göller ve akarsular oluşturmanıza yardımcı olur. Sonuç olarak doğada %100 çözünebilen, en hassas sitelerde dahi hidrolik olarak kolayca uygulanabilen yüksek dayanımlı çim kenarlar elde etmenizi sağlar.

33.jpg shadow


shadow
grup-plant-park-logo

Grupplantpark Şirketler Grubu kaliteyi, sürekliliği olan ve geliştirilerek büyütülecek bir süreç olarak gören; müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alarak, ahlaki değerleri ön planda tutan bir çözüm ortağınızdır.


i: 6
GrupId:
SecId:
-3: hydroseeding-puskurtme-cim
-2: golf
-1: gol-ve-su-kenarlari
SecSubId:
HarfAdiSec:
GrupSubId:
Session("SecSubIdAlt"):