shadow
HYDROSEEDİNG

HYDROSEEDİNG


GOLF

TEE, FAİRWAY, GREEN

Oyun sahasının en kritik bölgelerinde bitkilerin kök bölgesinin çok gelişmiş olması gerekmektedir.

Çim stresini, bakım maliyetini azaltmak, güçlü kök sistemine sahip oyun alanları oluşturmak için PPC Gözenekli Seramik Ürünleri kullanın. Bitki kök bölgesinde oksijen-su-katı maddeyi en ideal seviyede tutar. 20 yılda sadece %3 bozunurluğu vardır ve size uzun yıllar kaliteli oyun alanları sağlar. Torf ve Peat ın aksine hava boşluklarını kapatmaz. Su ve hava dolu gözenekli yapısıyla, sıkışmayı önler ve drenaja destek sağlar.

Profile® Porous Ceramics (PPC) ürünleri özellikle yaz aylarında uzun kök bölgelerinde nemi tutar ve kuraklık stresini başlangıcını uzatır. Üstün drenaj sağlar.

PPC Greens Grade™ ile daha hızlı çimlenme ve daha hızlı saha kurulumu sağlayın.

Greens Grade Fortified RZ™ kanıtlanmış performansıyla kök bölgesinde mikrobiyal faaliyetleri teşvik eder, daha fazla kök yoğunluğu ve besin alımını artırmak için hümik asit, bitki hormonları,yararlı toprak bakterileri içerir.

Aqua-pHix  yüksek pH seviyerini düşürmenizi sağlar.Tek bir uygulamadan sonra tuzları ve bikarbonatları azaltır, pH ı düşürür, daha fazla infiltrasyon sağlayarak toprağı gevşetir. Granül ve sıvı formunda üretilmektedir.

Enkamat ® 7010 eritilmiş naylon flamentlerden 3 boyutlu olarak üretilmiştir. Sahanızı ciddi  buz hasarlarından korur. Hava akışına olanak sağlar, esnek ve hafif olması uygulama kolaylığı sağlamaktadır. Siyah rengiyle ısıyı tutar ve toprağın aşırı ısı kaybını önler. Her yıl aynı şeklide serilip, kullanılabilir.

Fairways sahalarınızı sürekli yeşil ve sağlıklı tutun.

Üstün teknolojilerle hızlı ve kaliteli fairway alanları oluşturun. Hidrolik uygulanan,  üstün geliştirilmiş Flexterra ® HP –FGM ile endüstrinin en performanslı kurulumunu sağlayın. Toprak değerleri değiştirici ürünleriyle Aqua-pHix ™ Hydro , NeutraLime ™ Kuru , NeutraLime ™ Sıvı , JumpStart ™ , BioPrime ™ ve Sodyum-pHix ™ , toprak pH ını ve toprak kimyasını geliştirin.

Kaliteli kurulmuş bir fairway alanı, çok düşük bakım maliyetleri ve strese çok daha dayanıklı bitki örtüsü ile sorunsuz sahalar oluşturur.

Erozyona karşı %99 kanıtlanmış etkisi ile engebeli ve eğimli alanlarda erozyon kontrol sağlar ve çevre gelişimine. destek verir.

31.jpg shadow


shadow
grup-plant-park-logo

Grupplantpark Şirketler Grubu kaliteyi, sürekliliği olan ve geliştirilerek büyütülecek bir süreç olarak gören; müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alarak, ahlaki değerleri ön planda tutan bir çözüm ortağınızdır.


i: 6
GrupId:
SecId:
-3: hydroseeding-puskurtme-cim
-2: golf
-1: tee-fairway-green
SecSubId:
HarfAdiSec:
GrupSubId:
Session("SecSubIdAlt"):