shadow
HYDROSEEDİNG

HYDROSEEDİNG


REHABİLİTASYON

BORU HATLARI

Tamamlanması en zor projelerden biri de Boru Hatları ve Kanal Projeleridir. Çalışma alanlarının genelde zor sahalar olduğu ve çevre uyum yasa gereksinimlerinin karşılanması gerekliliği, çözüm konularının sayısını artırmaktadır.

  • Tüm Yasal Gereksinimleri Karşılamak Ve Aşmak
  • Hızla Bitki Kurmak
  • Erozyon Kontrolü Sağlamak
  • Organik Yapısını Kaybetmiş Topraklarda Bitki Örtüsü Kurmak, Tüm Sahaya Organik Yapısını Geri Kazandırmak demektir. Bu Da, Ekosisteme Uygun Bir Bitki Örtüsü Kurulmasını Sağlar.
Bu Çalışmalarda Onlarca Sorunlar İçin Çözümler Sunmaktayız.

Erozyon ve Toz Azaltma: 12-18 ay maksimum büyüme potansiyeli için, mümkün olan en iyi erozyon kontrolü ve toz azaltma, Flexterra ® HP-FGM ™ . Bu üstün hidrolik matris Termal Rafine ® ağaç liflerinden yapılır. Zorlu yamaçlarda en iyi sonuçları üretir. Kısa vadeli bir çözüm için, etkin maliyetli hidrolik malç 4 aydan 6 aya kadar etkili erozyon ve sediment kontrolü sağlar

Uzak Alan Sabitleme: Geçici yada kalıcı çözüm için uzak sahalarda toprağın akışını ve hareketini önlemek, nem seviyesini yüksek tutmak ve tohuma çimlenme ortamı hazırlamak için zor alanlarda vejetasyon teşvik edici  Seed Aide ® Aero ™  geliştirilmiştir. Geri dönüştürülmüş kağıt ve ağaç liflerinden yapılmış olan bu kuru uygulanan malç, uzak ve uç noktalardaki sorunlu sahalar için alternatif çözümler üretmektedir.

Toprak Verimliliği Geliştirme: Hızlı bilgileri bulunan ileri teknoloji kullanılarak bitki kurmak için kötü zemin koşullarında doğurganlığı artırın ProPlus ® Kuralcı Agronomi formülasyonlardır . Bu toprak yönetimi, toprak pH ve toprak kimyasını geliştirmek demektir.

Extrem Yamaç Yönetimi: Otsu bitkileri ve mühendislik ekipmanlarını kullanarak, eroziv güçlere karşı çok daha yüksek direnç gösteren bitki örtüleri kurulumunu Green Armor sistem sağlar. Farklı projeler için Enkamat da kullanılabilir. Green Armor® ve Enkamat® kullanımı yapılan tüm projelerde yüksek performans ürünü olarak geliştirilen Flexterra HP-FGM® malç türü ile beraber kullanılmalıdır. Tüm çimlenme, bu yapının içinde gerçekleştiği için kurulan bitki örtüsü zırh olarak adlandırılır.

Tortu ve Bulanıklık Kontrol: Hassas bölgelerde akan suları Terra-Tubes ® su filtrasyon tüpler kontrol altına alabilir. Bu teknoloji büyük ölçüde akış su bulanıklığını azaltır. Suyun taşıdığı sedimentleri tutarak, taşkın kontrolüne destek verir.

36.jpg shadow


shadow
grup-plant-park-logo

Grupplantpark Şirketler Grubu kaliteyi, sürekliliği olan ve geliştirilerek büyütülecek bir süreç olarak gören; müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alarak, ahlaki değerleri ön planda tutan bir çözüm ortağınızdır.


i: 6
GrupId:
SecId:
-3: hydroseeding-puskurtme-cim
-2: rehabilitasyon
-1: boru-hatlari
SecSubId:
HarfAdiSec:
GrupSubId:
Session("SecSubIdAlt"):