shadow
HYDROSEEDİNG

HYDROSEEDİNG


REHABİLİTASYON

ORMAN YANGINI SONRASI

Yamaçlarda toprak stabilizasyonu ve yangın sonrasında bitki örtüsü kurmak son derece önemlidir.

Yağmur sularını yönetmek  bir orman yangını sonrası kritik saat içinde çevresel açıdan hassas alanların korunması ve toprak kaymaları önlemek gerekir. Şirketimiz,eğitimli ve tecrübeli profesyonel kadrosu ile en zorlu ve ulaşılmaz bölgelerde dahil olmak üzere dik yamaçları ve kanyonları stabilize etmek için geliştirilmiş stratejiler ve özel ürünler sunmaktadır.

Çözüm için planlar;

  • İkincil Afetlerin Önlenmesi İçin Yanmış Alanların En Kısa Zamanda Stabilizasyonu
  • Erozyon Ve Zararlı Akışı Önleme
  • Ulaşılması Zor Alanlar Dahil, Bitki Örtüsünün Hızla Oluşturulması
  • Yangın Tehlikelerden Ortamı Korumak, Olarak Sıralanmıştır

Şirketimiz, yangın sonrası ikincil afetlerin önlenmesi ve rehabilitasyon aşamaları için çözümler sunar:

Şev Stabilizasyonu:Hidrolik Erozyon Kontrolü Ürünler (HECPs)hemen etkinliğini sunmak ve ilave maliyet ve hidrolik olarak uygulanan malç zaman tasarrufu sağlar. Üstün Flexterra ® HP-FGM ™ zorlu projelerde en iyi sonuçlar için geri dönüşümlü ahşap elyaf ve % 100 dönüşümlü ürünlerden imal edilmiştir.

Toprak Verimliliği Geliştirme: .ProPlus ® Kuralcı Agronomi formülasyonlar, İleri teknoloji kullanılarak bitki örtüsü kurmak için kötü zemin koşullarında doğurganlığı artırır. Toprak yönetimi katkı dengesi olarak tamamen biyolojik olarak geliştirilen bu toprak ve çevre dostu ürünler; toprak pH ve toprak kimyası geliştirmek için tasarlanmıştır. Hızla toprağı bitki için yaşanabilir hale getirir ve tohuma çimlenme ve yaşama için en ideal ortamı oluşturur. Kalıcı ekim, rehabilitasyon ve revejetasyon çalışmaları için tüm işleri garanti altına alır.

Uzak Alan Sabitleme: Geçici yada kalıcı çözüm için uzak sahalarda toprağın akışını ve hareketini önlemek, nem seviyesini yüksek tutmak ve tohuma çimlenme ortamı hazırlamak için zor alanlarda vejetasyon teşvik edici  Tohum Aide ® Aero ™  geliştirilmiştir. Geri dönüştürülmüş kağıt ve ağaç liflerinden yapılmış olan bu kuru uygulanan malç, uzak ve uç noktalardaki sorunlu sahalar için alternatif çözümler üretmektedir.

38.jpg shadow


shadow
grup-plant-park-logo

Grupplantpark Şirketler Grubu kaliteyi, sürekliliği olan ve geliştirilerek büyütülecek bir süreç olarak gören; müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alarak, ahlaki değerleri ön planda tutan bir çözüm ortağınızdır.


i: 6
GrupId:
SecId:
-3: hydroseeding-puskurtme-cim
-2: rehabilitasyon
-1: orman-yangini-sonrasi
SecSubId:
HarfAdiSec:
GrupSubId:
Session("SecSubIdAlt"):