shadow
HYDROSEEDİNG

HYDROSEEDİNG


YAMAÇ VE ŞEV STABİLİZASYONU

TİCARİ YERLEŞİM

Yol güvenliği, yolcu güvenliği, çevresel uyum gereksinimleri, seyahat konforu, çevre estetiği ve ekolojik uyum kriterleri bakımından; yamaç ve şev stabilizasyon çalışmalarının yapılması kaçınılmaz bir zorunluluktur. Bu çalışmaların inşaat çalışmaları ile eş zamanlı başlaması en etkili sonucu vermektedir.

Ticari yerleşimler, genel olarak yaya trafiğinin daha fazla risk altında olduğu yerlerdir. Bina ve insan güvenliği daha büyük öneme sahiptir. Hydroseeding çalışmalarına destek olarak, taş düşmesini önleme sistemleri, güçlü bitki örtüsü oluşturmak maksadıyla mat kullanımı yada Green Armor kullanımı daha stabil yüzeyler oluşturmak maksadıyla uygulanmaktadır.

Tüm bu çalışmalardaki genel amaçlar;
Yüzey akışı korumak, toprak içine sızdırmayı arttırmak ve inşaat sırasında çıplak toprak yüzeyinden çıkan tozdan veya çamur akışından kaynaklanan problemleri azaltmak; akıntı yönündeki bölgelere sediment akışını azaltmak, drenaja destek vermek, inşaat alanının görsel estetiğini iyileştirmek ve projenin tamamlanmasına hazırlık olarak kalıcı şantiye stabilizasyonunu sağlamaktır.


21.jpg shadow


shadow
grup-plant-park-logo

Grupplantpark Şirketler Grubu kaliteyi, sürekliliği olan ve geliştirilerek büyütülecek bir süreç olarak gören; müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alarak, ahlaki değerleri ön planda tutan bir çözüm ortağınızdır.


i: 6
GrupId:
SecId:
-3: hydroseeding-puskurtme-cim
-2: yamac-ve-sev-stabilizasyonu
-1: ticari-yerlesim
SecSubId:
HarfAdiSec:
GrupSubId:
Session("SecSubIdAlt"):