shadow
45.jpg shadow
KURUMSAL

KURUMSAL


VİZYON VE DEĞERLER

Sektörde her zaman sorunların üzerinde çalışmak, sektördeki lider kuruluş yapısını sürdürmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamak ana değerlerimizdir.
Bizi öne çıkartan değerlerimiz şu şeklide açıklanabilir;

MÜKEMMELLİK
Her projede en iyi sonucu almak için çalışmaktayız. Başarı odaklı çalışmalarımızda, istenen kalite şartlarını belirleyip, müşteri isteklerinin tam karşılandığı, yürütme planlarına eksiksiz uyulduğu, şartname ve gereksinimlerin yerine getirildiği projeler gerçekleştirmekteyiz.

YENİLİK
Ülkemizde ve bölgemizde yeni, ABD de 75 yıldır hassas çevre konularında çözümler sunan bir teknolojinin uygulayıcısıyız.  En etkili ve başarılı sonuçlar için sürekli araştırmalar yapıp, mühendislik ve ürün çeşitliliği noktasında ABD ile eş zamanlı çalışmalar yürütmekteyiz.

HIZLANDIRMAK
Mekanizasyon, kapasite ve proje tamamlama bakımından Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun en büyük sektör şirketiyiz. Sahip olduğumuz mekanizasyonu ve kalifiye ekibimizi her geçen gün büyütme hedefinde olup, şuan Türkiye, Azerbaycan ve Irakta varolan sabit mekanizasyonumuzu, başta Türkmenistan olmak üzere diğer komşu ülkelerde de kurmak hedefindeyiz.

GÜVENLİK
‘Sıfır Kaza’ politikası şirket politikamızın ayrılmaz bir parçasıdır. Kapsamlı bir şekilde sürekli olarak, Sağlık-Emniyet-Çevre (SEÇ) politikasını şirket ofislerimizde, şantiyelerimizde ve ilgili tesislerimizde tüm çalışanlarımızı ve çevremizi korumak için uygulamaktayız.
Her projenin kendine özgü olan çalışmalarının tüm aşamalarında risk tanımlamaları yapılarak, riskleri en aza indirmek hatta ortadan kaldırmak için çalışmaktayız. Bu politika, iş güvenliği, can güvenliği, çevre güvenliği, kirlilik, tehlike ve kaza gibi tür türlü korumayı içermektedir.

GÜVEN-GARANTİ
Her projemizde ve her iş ortaklığımızda karşılıklı güven esasına dayanıp, hüsnüniyet prensiplerini ön planda tutarak, sürdürülebilir iş ortaklıkları kazanmaktayız.
Müşterilerimize ve sektöre güven veren gerçekleştirdiğimiz projeler ve kurmuş olduğumuz kıymetli ilişkiler ile yoluna devam eden bir şirketiz.
Tüm projelerimiz önceden belirlenmiş sorumluluklar dahilinde şirketimizin garantisi altındadır.


shadow
grup-plant-park-logo

Grupplantpark Şirketler Grubu kaliteyi, sürekliliği olan ve geliştirilerek büyütülecek bir süreç olarak gören; müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alarak, ahlaki değerleri ön planda tutan bir çözüm ortağınızdır.